Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa гарсоњера во Капиштец кај Зебра, станот поседува 35 м2, со 1 соба, се издава наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати , машина за перење, клима, нова градба, француски балкон, бања, 2 кат, со лифт, греење на сопствено парно, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26357

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА