Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во луксузниот дел на Скопје, Водно на површина од 45m2 на прв кат во зграда со лифт, со посебна спална соба, одвоена кујна, просторна дневна соба, купатило и тераса. Зградата има бесплатен паркинг и обезбедување, вселив веднаш…

Apartment for rent in luxury quarter in Skopje, Vodno with size of 45m2 on 1st floor with elevator with bedroom, spacious living room , big kitchen, bathroom and balcony, security ,free parking.

Код на недвижност: 26355

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА