Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан на Рузвелтова до кафе бар Галери. Станот е 60 м2 со централно парно и има дневна соба, спална, кујна, трпезарија, работна соба и 2 вециња, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26354

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА