Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Карпош 4 со поглед према Кејот на Вардар, поседува 50 м2, со 2 соби, голема дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел , нова кyjна и апарати, бањa, голем балкон, клима, слободен парк, комплет реновиран, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26353

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА