Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава гарсоњера стан во Карпош 3 близу City Mall, станот е со површина од 30 м2, 1 соба, станот е наместен комплет , со КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, бањa, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26348

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА