Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар , спроти Рамстор, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, балкон со поглед према Водно, клима, греење на парно, реновиран комплет, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26342

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА