Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Ново Лисиче кај Салонот за Мерцедес, станот поседува 55 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН, бања, балкон, греење на клима, нова градба, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26328

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА