Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан кај во Карпош кај РЕСТОРАН ФИШ, Станот се наоѓа на одлична локација, на самиот Кеј на реката Вардар, на 3 минути од Градски Парк и 10 минути од City Mall. поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава празен , со нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, вградени плакари во претсобјето, бања, 2 балкони, 4 кат, лифт, греење на струја, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26325

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА