Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Трнодол

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава четворособен убаво наместен стан од 120 м2 во приватна куќа во Трнодол, мирна населба на повисоко, со чист воздух.

Станот е на две нивоа. На првото ниво има дневна со трпезарија, кујна, спална соба со брачен кревет и американски плакар, купатило со туш кабина, гостински тоалет, како и тераса.
На второто ниво има две спални соби, од кои едната е со брачен кревет и американски плакар, а втората е со единечен кревет, и едно купатило со туш кабина.

Греењето е со инвертер и приватно парно на струја. Ги има сите апарати за домаќинство. Станот е обезбеден од Никоб, има едно паркинг место и подрум. Станот се наоѓа на 15 минути пешки од училиштата Нова и Јахја Кемал, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28185

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА