Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се здавa НОВ стан во Аеродром во Џевахир, блок Ц, станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спалнa, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, МАШИНА ЗА САДОВИ, машина за перење, бања, инвертер клима, нова градба, можност за користење на базен, теретана, гаража, вселив веднаш

Код на недвижност: 26313

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА