Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром кај Capitol Mall, станот поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 бањи, 3 балкони, греење на парно, инвертер клима, реновиран комплет, вселив од 1 Март.

Код на недвижност: 26310

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА