Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Тафталиџе 1, во Гранд Престиж, со површина од 55 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, греење на инвертер клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26305

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА