Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ПОЛУНАМЕСТЕН стан во Карпош. поседува 45м2, 2 соби, на 1 кат, со лифт. Во близина на маркети, градинка, основно, средно школо, факултети и спортски игралишта. На 500 метри од Кеј на Вардар, Градски парк и Дебар Маало.

Станот е изграден 2017 година и е во премиум состојба, минимално е користен како канцеларија. Зградата располага со два лифта, електронски пристап, квалитетно изработени заеднички простории и ходници, има вработен домар и редовно се одржува високо ниво на хигиена.

СТАНОТ Е ПОЛУНАМЕСТЕН СО
2 бироа со фотељи и столици со клуб маса за странки. Библиотека со ормари за складирање. Предсобје со плакар. Опремена Кујна и ВЦ без бела техника. Може да се издаде и како стан за живеење, греење на клима, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26300

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА