Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Козле, кај Германска Амбасада, станот поседува 80 м2, со 3 соби,дневна, и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, балкон, бања, греење на сопствено парно, клима инвертер, нова градба, парно, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26289

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА