Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нoв стан во Дебар Маало, кај Фонтана во Гратски Парк, станот е 40 м2, со 1 соби, се издава празен со кујна, и канцелариски мебел, идеален е за фирми, со бања, балкон, нова градба, греење на клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26283

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА