Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром , кај Нова Железничка, станот поседува 45 м2, 2 соби, дневна, спална, кујна, купатило, балкон, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на клима, машина за перење, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26864

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА