Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов модерен стан во Аеродром , кaj Тобако 2, станот поседува 40 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26279

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА