Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кaj Песталоци, станот поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, инвертер клима, греење на парно, реновиран, 2 бањи, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26277

Соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
11
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
11
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА