Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар кај Оу Браќа Рибар, спроти Кјуби, Станот е 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен , греење на парно, клима, балкон, бања, подрум, 2 паркинг места, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26273

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА