Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Кисела Вода, кај Рампа со површина од 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, нова градба, 2 балкони, 2 бањи, греење на струја, клима, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26270

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА