Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 4 кај Шартекс, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава празен со кујна, бања, балкон, клима, нова градба, греење клима, слободен паркинг, вселив од 1 Март.

Код на недвижност: 26266

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА