Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе 1 спроти City Mall, станот е со површина од 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, станот е наместен комплет , со засебна кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, балкон, бањa, реновиран, слободен паркинг, подрум, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26251

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА