Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa гарсоњера стан во Центар кај Идадија, станот поседува 30 м2, со 1 соба, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, нова градба, бања, клима , балкон, вселив од 1 Февруари.

Код на недвижност: 26250

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА