Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава коплет опремена куќа во Ново Лисиче со површина од 200 м2 и дворно место од 750 м2, приземје + 1 кат, спроти Џевахир, на одлична мирна локација каде што во околината има основно училиште, маркети, Capitol mall, ТЦ Бисер, продавници и сл. Дворот е хортикултурно уреден со систем за наводнување, а во самиот склоп на самиот двор има специјално уреден простор за скара. Постои можност во договор со закупецот за одреден надоместок да се ангажира лице кое што би се грижело редовно за одржување на дворното место. Куќата е вселива веднаш…

Код на недвижност: 26248

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
200 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
200 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА