Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром спроти Тренд, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, 2 бањи, клима, тв, греење на парно, подрум, сопствен паркинг, вселив од 1 Март.

Код на недвижност: 26247

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА