Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

издава нов стан на Водно, во комплексот Panorama Residence на Водно со прекрасен поглед. Комплексот е од затворен тип со 24 часа чуварско надгледување, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на клими инвертер, балкон со отворен поглед, бања, остава, нова градба, машина, ГАРАЖА, вселив од 01.Август…

Код на недвижност: 26237

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА