Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нова гарсоњера стан во Аеродром кај Блаже Конески, станот поседува 31 m 2, со 1 соба, на 5 кат со лифт, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима инвертер, машина за перење, бања, балкон, нова градба, не вселуван до сега, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26232

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
31 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
31 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА