Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова гарсоњера во Центар во Близина на Клиника, станот е 30 м2, со 1 соба, наместен комплет со нов мебел,
греење на парно, клима, нова кујна, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, машина, балкон, бања, нова градба, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26225

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА