Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Ново Лисиче, кај ФФМ, станот поседува 65 м2,
3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, балкон, вц, слободен паркинг, машина за садови, реновиран комплет, вселив од 1 Март.

Код на недвижност: 26216

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА