Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Ново Лисиче, кај Рамстор, станот поседува 65 м2,
3 соби, дневна и 2 спална, наместен е комплет со нов мебел, греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, балкон, тоалет, слободен паркинг, машина за садови, нова градба вселив веднаш.

Код на недвижност: 26209

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА