Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром кај Железничка, станот поседува 70 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, комплет наместен со нов мебел , со нова засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , балкон. бања, клима, греење на клима, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26206

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА