Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН стан во Центар позади Рамстор, kaj МВР, во мирен дел а близу Центар, станот е 80 м2, со 3 соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, 2 балкони, 2 бањи, нова градба, остава, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, вселив од 15 јануари…

Код на недвижност: 26199

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА