Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Автокоманда, станот поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спалнa, комплет наместен со понов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, француски балкон, бања, клима, реновиран комплет, невселен до сега, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26198

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА