Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Дебар Маало кај Морис Кафе, станот поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на инвертер клима, тераса, паркинг на поц, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26193

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА