Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 4 kaj Шартекс, станот поседува 50 м2 , 2 соби, дневна и спална, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, со нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, бања, балкон, нова градба, на приземје со дворче, слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26192

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА