Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан на Водно , кај Полска Амбасада, станот поседува 80 м2, со 2 соби, комплетно наместен со нов мебел ,нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на соптвено парно, клима, нова градба, балкон, двор, паркинг, вселив од
1 Март.

Код на недвижност: 26190

Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА