Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

издавa НОВ ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром кај Афродита С, површина 95м2, 3 соби, голема тераса, и гаражa. Станот гледа на паркинкот, не на главната улица.
Станот е луксузно наместен со комплетно опремена кујна и покуќнина.
Станот има :спална соба со климатизер, со вградени плакари поврзани со тоалет со туш кабина,
друга спална соба со два кревети и вградени плакари и две работни бироа,
голема дневна соба со клима уред повразна со терпезарија и кујна,
комплетно опремена кујна со садови
голема бања, со када и машина за перење
голема тераса со гарнитура за седење,вселив веднаш…

Код на недвижност: 26188

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА