Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Дебар Маало, поседува 65 м, 2 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење ,греење на сопствено парно, инвертер клима, бања, балкон, нова градба, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26186

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА