Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ луксузен стан во Аеродром близу железничка, станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бањa, балкон, инвертер клима, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 февруари.

Код на недвижност: 26185

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА