Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан на Водно во ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС поседува 120 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, со 2 бањи, балкон со преубав поглед, греење на сопствено парно + инвертер клими, на 4 кат со лифт, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26184

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА