Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода, во Расадник, станот е 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, купатило. балкон, греење на панели, реновиран комплет, слободен паркинг. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26118

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА