Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, кај Чешма близу Центар, станот е 40 м2, 1 собa, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, балкон, бањa, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26179

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА