Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нова гарсоњера стан во Аеродром кај Тобако 2, станот поседува 30 м2, 1 соба, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 февруари…

Код на недвижност: 26171

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА