Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во населба Центар – Дебар Маало, наспроти Вардар мебел на прв кат со лифт, ориентација север, приклучен на градско парно.
Станот располага со 65м2 :
-Дневна соба
-Две спални соби, од која едната е мастер
-Две бањи
-Целосно опремена кујна
-Една тераса

Код на недвижност: 26166

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА