Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Центар kaj Соборен Храм во Гратски Зид, станот поседува 90 м2, 3 соби, голема дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, балкон, 2 бањи, греење на инвертер клима, реновиран комплет, прибор, постелини, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26164

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА