Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода кај Тинекс, станот поседува е 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет , кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, купатило, клима, балкон, греење на струја, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26162

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА