Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар на Улица Македонија, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, празен со кујна и апарати, со греење на парно, клима, 2 балкони, на 3 кат , лифт, реновиран комплет, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26154

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА