Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Тафталиџе 1 во Биси, станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, греење на клима инвертер, гаража, балкон, нова градба 2021 год. не вселуван до сега. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26146

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА