Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов модерен стан во Аеродром , Мичурин кај Стокомак, станот поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спалнa, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, 1 бањa, клима, слободен паркинг, комплетно реновиран, на приземје со дворче. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26144

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА