Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Чешма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa гарсоњера во Кисела Вода кај Чешма близу Центар , со површина од 30 м2, 1 соба, наместен комплет со понов мебел, греење на клима , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба, балкон, бања,слободен паркинг. Вселив веднаш…

Код на недвижност: 26143

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА